Győrben a volt olajgyár területén bontási munkák zajlanak, ennek részeként ma felrobbantották az egykori gyárkéményt.
65 lyukat fúrtak az 50 méter magas, több mint négy méter átmérőjű kéménybe majd közel 30 kilogramm robbanóanyagot helyeztek bele.
A Kisalföld szerint a robbantás hírére a környéken több százan összegyűltek, és ideiglenes forgalomkorlátozást is bevezetett a rendőrség. Végül 11:01-kor egy hatalmas dörrenést követően komótosan leomlott a már használaton kívüli hatalmas gyárkémény.
További képek, videók a kisalfold.hu-n láthatóak.