A járdára felhajtva előzött a sofőr Veszprémben, szabálysértési eljárás folyt ellene - írja a Police.hu.
Ismét fedélzeti kamerák felvételei alapján indult szabálysértési eljárás egy sofőrrel szemben, aki 2022 augusztusában az előtte haladó autót a menetiránya szerinti jobb oldalról, a járdára felhajtva előzte meg.
A felvételen az is látszik, hogy a járdán egy gyalogos közlekedik szemben.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a gépjárművezetők figyelmét, hogy a KRESZ által előírtakat maradéktalanul tartsák be, útjuk során türelmesen és körültekintően vezessenek!
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!