A világ számos pontjáról jelentettek hibát a Facebook Messengerrel kapcsolatban a különböző státuszfigyelő szolgáltatásokba. A DownDetector szerint például délután fél négy után szaporodtak meg a bejelentések, öt körülre már különösen sok országban tapasztalták a leállást vagy az akadozást.
Nem mennek át az üzenetek, vagy csak egy-egy szöveg jelenik meg. Gond van a Facebook-oldalak adminisztrátorainak gondja van a bejegyzések közzétételével. Úgy tűnik, a WhatsApp működik, de ezt például Magyarországon kevesen használják. - írja az infostart.hu.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!