A cseh kamion Szentgotthárdról tartott Győr irányába az M86-os autóúton, amikor Szeleste közelében padkára futott és 60 méteren megrongálta a szalagkorlátot.
A balesetet állítólag defekt okozta. A szalagkorlát megvédte a kamiont a mélybe zuhanástól, amikor az egy enyhén balra ívelő kanyarban letért az útról és a biztonsági eszköznek ütközött.
Még több kép a galériában
Nyugat.hu
Ilyen esetekben a baleset okozójának meg kell térítenie a szalagkorlátban keletkezett kárt is. A kamiont 60 méteren keresztül vezette a korlát, aminek a tartóoszlopai is megtekeredtek. Információink szerint a csere és helyreáll!!!!tás költségei méterenként kb. 25 ezer forintba kerülnek.
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!