Egy VI. kerületi kórház Covid-osztályán ápolt férfi egy sebészeti ollóval többször arcon és mellkason szúrt egy másik beteget szombaton. A megtámadott nő életveszélyes sérüléseket szenvedett.
A férfi kirohant az osztályról, a biztonsági őr megpróbálta visszatartani, de őt is megsebezte a kezén. A rendőrök a kórház udvarán elfogták a 37 éves, kínai állampolgárságú támadót.
A bűncselekmény körülményeit a BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés kísérlet gyanúja miatt elrendelt eljárás keretében vizsgálja - közölte a police.hu.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!