Meccsről tartottak hazafelé a Kaposvári Egyetem kézilabda sportegyesületének NB II-es női ifjúsági csapatának játékosai, amikor a buszuk összeütközött egy autóval szombat délután. A kisbusz a 61-es út melletti árokba borult, többen meg is sérültek. A Blikk most azt írja, a baleset egyik hőse egy tizenéves lány, aki nem vesztette el a lélekjelenlétét: kirúgta a kisbusz tetőablakát, ott tudtak kimenekülni az oldalán fekvő járműből a társai.
A sérültek állapotáról közleményt adott ki a Kaposi Mór Kórház, amelyben azt írták: 12 fiatalkorút és két felnőttek vittek hozzájuk, többen koponyasérülést szenvedtek, egy lányt bent tartottak, zúzódási mellett eltört az orra.