Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetek történtek az M1-es autópálya 127-es kilométerszelvényénél Győr külterületén 2022. június 7-én 8 óra 7 perckor. A balesetek során eddig ismeretlen körülmények között több tehergépkocsi ütközött össze – közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.
A forgalom a belső sávon halad rendőri irányítás mellett. Az érintett útszakaszon torlódásra és lassú haladásra kell számítani, a rendőrség kéri, hogy a járművezetők fokozott figyelemmel és körültekintéssel vezessenek.
A baleset helyszínén a szemle és a műszaki mentés véget ért, így ismét mindkét sávban zavartalanul haladhat a forgalom.
(Címlapképünk illusztráció.)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!