Töredékébe kerül ugyanaz a magyar tészta Romániában, mint a hazai boltokban

Ugyanaz a magyar tészta háromszor drágább Magyarországon, mint a romániai Nagykárolyban.

Ugyanaz a Magyarországon gyártott 4 tojásos, 500 grammos Hajdú tészta egy mátészalkai üzletben 1 149 forintba kerül, míg a nagykárolyi Unicarm áruházban a magyar ár harmadába – hívja fel a figyelmet a Nagykárolyi bevásárlás nevű Facebook-oldal egyik bejegyzése. A posztban mellékelt képen valóban az látható, hogy a termék Romániában kevesebb mint 5 lejbe, körülbelül 383 forintba kerül.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek