Hajmeresztő történetet mesélt egy 22 éves anyuka a Borsnak. A nő azt állítja, hogy a budapesti 75-ös trolin utazott, amikor le szeretett volna szállni az egyik megállóban, a vele utazó babát pedig a kocsival együtt, egy másik nő segítségével le is tették a buszról, annak vezetője azonban azt már nem várta meg, míg az anya is leszáll, hanem az ajtót rácsukva továbbindult.
Vivien hiába szólt a sofőrnek, hogy mi történt, az, állítása szerint azt mondta, hogy „Fogja be, vagy ledobom! Majd a következő megállóban leszáll!”.
Az anya egyébként így is tett, addig pedig az ismeretlen, de segítőkész utastárs vigyázott az öt hónapos Benettre.
A Bors megkérdezte a trolit üzemeltető BKK-t is, a lap azonban egyelőre még nem kapott választ tőlük arra, hogy mi is történhetett.