Tűz ütött ki a XXI. kerületi Szent László utcában egy negyedik emeleti társasházi lakásban - közölte a katasztrófavédelem vasárnap délután.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyelete az MTI-nek megerősítette: a lakásból kiugrott egy 36 éves férfi, aki életét vesztette.
A katasztrófavédelem közlése szerint a fővárosi hivatásos tűzoltók nagy erőkkel érkeztek a helyszínre, majd körülhatárolták és eloltották a lángokat.
Az egységek az égő lakás szintjén átvizsgálták a többi ingatlant, az alatta lévő szinteken elzárkózást rendeltek el a lakók számára. A tűzoltók jelenleg az utómunkálatokat végzik.
MTI