Tűzforró kocsiból mentettek ki hat fuldokló kiskutyát

A rendőrök vasárnap délután Balatonalmádi külterületén, egy murvabánya közelében igazoltatták egy kocsi vezetőjét. A csomagtartóban egy dobozra lettek figyelmesek, melyben hat kiskutyát találtak. A kisállatok közül a forró levegőjű térben kettő már alig lélegzett - írja a 24.hu.

Forrás: 24.hu

A rendőrök azonnal vízzel locsolták őket, és értesítették az ügyeletes állatorvost. A járművezetőt ezt követően előállították a helyi kapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki.

A 69 éves veszprémi lakos ellen állatkínzás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a Balatonalmádi Rendőrkapitányság nyomozást indított.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek