A Covid-19-járványt felszámoló Új-Zélandon tömegek töltötték meg az utcákat és várták 2021-et, míg a világ más részein irigykedve figyelték az óceániaiak ünneplését.
A távoli szigetországban mindössze 25-en haltak meg a bolygón zűrzavart okozó betegségben. Az Európában megszokott korlátozások náluk ismeretlenek és így Aucklandben - az ország legnagyobb városában - az emberek megtöltötték a város sugárútjait és tömegbe verődve nézték a hagyományos tűzijátékot. - írja az infostart.hu.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!