Újabb ittas vezető bukott meg Vas megyében

Ezúttal Szombathelyen.

Fennakadt a rendőri intézkedésen egy büki lakos 2019. március 23-án Szombathelyen – közölte a Vas megyei rendőrség.

A személygépkocsival közlekedő 64 éves férfivel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért a járőrök előállították.

A sofőrrel szemben – járművezetői engedélyének elvétele mellett – a Szombathelyi Rendőrkapitányság járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított

A KSH közelmúltban megjelent adatai szerint Vas megyében 2018-ban a sofőrök ittas állapotban 45 balesetet okoztak. Azaz majdnem minden hétre jut egy.

Alkoholos befolyásoltságot a balesetek 8,9%-ánál mutattak ki.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló