A magyar férfi kosárlabda-válogatott vasárnap és hétfőn Szlovéniában játszik edzőmeccseket a világbajnoki ezüstérmes Szerbiával. Sztojan Ivkovics szövetségi kapitány szűkítette a keretét, amelyből kimaradt a szombathelyi Váradi Benedek és a körmendi Ferencz Csaba is, viszont ott lesz a Falcótól Olaszországba szerződő Perl Zoltán.
Keretet szűkített a szerbek elleni meccs előtt Sztojan Ivkovics szövetségi kapitány.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!