Varga Judit igazságügyi miniszter igazi breaking news-zal rukkolt elő, arról posztolt a Facebookon, hogy tudomása szerint az Európai Unió egyes szereplői már nemcsak atombombát, hanem hidrogénbombát is le akarnak dobni az európai gazdaságra.
Természetesen megnyugtatott mindenkit, ahogy eddig minden támadást, ezt is hatástalanítani fogunk.
„A brüsszeli buborékban már megjelentek azok a hangok, akik a gázembargó ötletét erőltetnék. Az atombomba után a hidrogénbombát is ledobnák az európai gazdaságra. Mondanunk sem kell: ezt is hatástalanítani fogjuk!”Íme a poszt:
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!