Vasárnap akár strandra is mehetne, csak épp zivatarveszély van a mi vidékünkön

Meleg lesz, és citromsárga figyelmeztetés.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése szerint ma nagyrészt derült idő várható csapadék nélkül, azonban Sopron és a Kőszegi-hegység környékén kialakulhat egy-egy zápor, zivatar. A Kisalföldön olykor megélénkül a déli szél.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 27 és 32 fok között alakul - írják a met.hu oldalon. A meteorológusok a mai napra két vármegyére - Győr-Sopron-Moson és Vas - adtak ki elsőfokú, azaz citromsárga figyelmeztetést a várható zivatarok miatt.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Időjárás