A Szombathelyi Járási Ügyészség rongálás miatt emelt vádat azzal a más ügyben szabadságvesztését töltő férfival szemben, aki a vád szerint 2020 májusában a Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási Intézetben lévő zárkájában egy vascsővel összetörte a biztonsági megfigyelő kamerát és ezzel 276.000 forint kárt okozott.
A Vas Megyei Főügyészség közleménye szerint a Szombathelyi Járási Ügyészség elzárás kiszabását indítványozta a többszörös visszaeső vádlottal szemben.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!