Most főleg osztálykiránduláson lévő diákok és lakóautós turisták lakják, de néhány héten belül jönnek a kerékpáros és sátras vendégek. Jandrasits Anikó a kemping vezetője azt mondta, még mindig a lakóautós német nyugdíjasok alkotják a törzsközönséget, de nem ritka, hogy egy-egy baráti társaság ver náluk sátrat. A főszezon július, augusztus, addig sor kerül még kisebb felújításokra is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!