A mexikói Cuernavaca városában akartak felavatni egy új függőhidat, ám a híd nem bírta el a rá nehezedő súlyt és leszakadt.
A hídon éppen átkelő emberek több métert zuhantak, legalább huszonöten megsérültek, köztük a polgármester felesége, akinek a lábát is meg kell műteni.
A városvezető elismerte, hogy sok ember ugrált és túllépték a híd kapacitását, ugyanis többen tartózkodtak rajta, mint ahányan elfértek volna.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!