Piros és fehér színű virágokkal búcsúztatták az SZFE hallgatói az Ódry Színpadot. Normális esetben február 19-én ünnepelték volna az Ódry fennállásának több mint 60 éves működését, az első bemutató ugyanis 1959. február 19-én volt Szinetár Miklós rendezésében. Mivel az egyetem új vezetése már le is szedte a Vas utcában lévő intézményről a feliratot, ez már nem ünneplés, hanem megemlékezés és búcsú volt. - írja a magyarnarancs.hu.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!