Szorongatta, lefogta a karját és csókot kért tőle, de a várandós nő hiába kiáltott segítségért, a járókelők rá se bagóztak

Hosszú ideig zaklatta a büntetett előéletű férfi az eladónőt, akinek sokáig senki nem volt hajlandó segíteni.

A Kaposvári Járási Ügyészség aljas indokból elkövetett személyi szabadság megsértésének bűntette miatt emelt vádat azzal a harminc éves, többszörösen bűntett előéletű, Kaposvár környékén élő férfival szemben, aki Kaposváron, egy belvárosi üzletben zaklatott egy terhes nőt úgy, hogy percekig nem engedte ki a szorításából – áll az ugyeszseg.hu-n.

A vád szerint a vádlott 2019 májusában Kaposváron bement az egyik üzletbe, ahol az ott eladóként dolgozó, hét hónapos terhes eladónőt zaklatni kezdte. A sértett egy idő után megelégelte a vádlott viselkedését, és kivezette az utcára.

A vádlott azonban nem hagyta annyiban a dolgot és másfél órával később – késő délután – visszatért az üzletbe. Ekkor a sértettet akarata ellenére átölelte, a karjait lefogta, az arcát a sértett nyakába nyomta, tőle csókot kért, és nem engedte a boltból sem kimenni. A sértett a bolt nyitott ajtaján keresztül hiába kérte a járókelőket, senki nem sietett a segítségére, sőt egy gyalogos – akinek a kilétét nem lehetett megállapítani – még vissza is szólt, hogy neki munkába kell mennie.

Illusztráció
Pixabay

A vádlott mintegy hét percen keresztül dulakodott a kitartóan védekező állapotos nővel, mire az egyik szomszédos üzletben meghallották a kiabálását és megfékezték a férfit, akit a rendőrök kiérkezéséig vissza is tartottak a helyszínen. A bűncselekmény következtében a sértettnek és magzatának nem lett egészségügyi problémája.

Elfogása után az ügyészség kezdeményezésére a bíróság elrendelte a vádlott letartóztatását.

Az ügyészség az azóta is letartóztatásban lévő vádlottal szemben – akit korábban már rablás miatt is elítéltek – börtön fokozatú szabadságvesztés és közügyektől eltiltás kiszabására tett indítványt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló