Leállt a távfűtés a szombathelyi belvárosban

Este 8 felé ismét elkezdtek melegedni a radiátorok.

„Ma délután 4 óra felé vettük észre, hogy hűlnek a radiátorok, és estére teljesen hidegek lettek. A fűtés azóta sem állt helyre” – nyilatkozta lapunknak ma eset fél hét felé az egyik belvárosi lakó.

A munkások láthatóan nagy lendülettel dolgoznak az ügyön a Thököly utca melletti részen, ahonnan néhány nappal ezelőtt már gyanús gőz gomolygott – közölte egy szemtanú.

Telefonon kerestük a Szomtáv hibabejelentőjét, ahol annyit közöltek, hogy a leállásnak „műszaki okai" vannak.

Hogy mikor áll helyre a szolgáltatás, azt nem tudták megmondani.

Az elkövetkezendő napokban nappal 10, éjszaka 1-4 fok várható a Szombathelyen.

Frissítés:

Este fél 8 felé azt az információt kaptuk az ott lakóktól, hogy a munkások elhagyták a munkaterületet, a radiátorok elkezdtek melegedni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet