Drogot csempésztek múlt kedden a Glasgow Caledonian University-n tanuló Alix Taylor italába egy buliban. Érezte, hogy valami nincs rendben, ezért hazament.
Az este buli utáni részére már nem emlékszik, ám valószínű, hogy rettenetes hallucinációk gyötörték, menekülni próbált. A Mirror cikke szerint a lány félmeztelenül kiugrott az ablakán és a betonra esett. Koponyája eltört, az esés súlyos vérzést okozott a fejében, a fülein is vér folyt ki.
Alix túlélte az esést, a Queen Elisabeth Hospitalben lábadozik.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!