Véget ért Vas megyében az őszi érettségi időszak. Az októberi írásbeliket követően novemberben a közép- és emelt szintű szóbeli vizsgákkal zárult a megmérettetés - számolt be honlapján a Vas Vármegyei Kormányhivatal.
A megyében minden vizsgára jelentkező tanuló megjelent a tudáspróbán. November 20-ig 266 tanuló emelt szinten, 277 pedig középszinten tett vizsgát három vasi vizsgahelyszínen: a Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnáziumban, az ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban és a VVSZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Technikumban.
Az írásbeli vizsgák, a közép- és emelt szintű szóbeli vizsgák is jogszerűen lezajlottak - közölték.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!