Tört-zúzott és megütött egy embert a celldömölki presszóban

Garázdaság miatti vádemelés lett a vége.

A Sárvári Járási Ügyészség garázdaság vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vádirat szerint 2024 augusztusában egy celldömölki presszóban megütött egy vendéget, több poharat összetört, majd a vendéglátóhely előtt elhelyezett széket elhajította, egy asztalt pedig úgy meglökött, hogy az azon lévő poharak összetörtek - számolt be az esetről szerdán a Vas Vármegyei Főügyészség.

25 éves a Nyugat.hu. Ne feledd, ide kattintva támogathatod következő 25 évünket!
Támogatom

A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Sárvári Járásbíróság fog dönteni - tették hozzá.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló