Ez a magyar demokrácia sötét napja!
- jelentette ki a miniszterelnök, aki szerint ugyan a képviselőket azért küldték az emberek az Európai Parlamentbe, hogy a magyarok érdekeiért dolgozzanak, de ma lelepleződött, hogy a Tisza Párt képviselői a magyarok ellen dolgoznak.
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
- tette még hozzá Kollár Kinga tiszás EP-képviselő megszólalására reagálva, ami egy brüsszeli bizottsági ülésen hangzott el. A képviselő arról beszélt, hogy szerinte jól működik és hatékony az uniós pénzek visszatartása, mert megakasztja a magyar gazdaság fejlődését, beruházások és kórházfelújítások maradnak el. Ennek kapcsán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke már korábban azt írta, hogy „tegyük tisztába még egyszer: az Orbán-kormány ipari méretű korrupciója miatt nem érkezik meg a 8 ezer milliárd forint uniós forrás hazánkba. A Tisza még nem is létezett, amikor felfüggesztették a magyar embereknek járó uniós források kifizetését”.Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!