Újoncot fogad vasárnap a Viktória
A tabellán negyedik helyezett Győri Dózsát látja vendégül a Viktória FC NB 1-es női labdarúgó csapata a soron következő bajnoki fordulóban. A szombathelyiek eddig mind a nyolc mérkőzésüket megnyerték, így veretlenül és nyolc pont előnnyel vezetik a tabellát, ezzel ők a találkozó esélyesei. A Viktória várhatóan, a Szvorda - Tóth , Tálossi, Horváth - Kovács, Megyeri, Rácz, Marsai - Szarvas, Szuh, Papp összeállításban kezdi majd a meccset.
Zakózott a Savaria BC
A szombathelyi élvonalban játszó női kosárlabda csapat a Szeged otthonában játszott tegnap este. A házigazdák már az első negyedben megpecsételték a vasiak sorsát, 32-9-es rohammal nyitottak. A félidőben aztán 58-22-es szegedi vezetéssel mentek pihenni az együttesek. A második félidőben még jobban meg tudott lépni a házigazda Szeged, végül 112-54-re kapott ki a Savaria.
Bajnokesélyest fogadnak a kézilabdások lányok
A Siófokkal játszik ma este hat órakor bajnoki mérkőzést a Szombathelyi Egyetemi SE NB 1/B-s női kézilabda csapata. Nem lesz könnyű dolga a házigazdáknak, hiszen a tavaly még egy osztállyal lejjebb játszó Balaton-partiak idén megerősítették keretüket, nem titkoltan azzal a szándékkal, hogy jövőre már az élvonalban szerepelhessenek. A szombathelyiek dolgát tovább nehezíti, hogy nem játszhat Takács Erika, a beállós saroksérüléssel bajlódik.
Ismét nyertek Haladás röplabdásai
Pénteken a második bajnoki meccsét is megnyerte a Haladás VSE NB 1-es női röplabda csapata, ezúttal a Nyíregyházát verték sima 3-0-ra. Már az első szettben magabiztos szombathelyi produkciót láthatott a szombathelyi közönség, amit 25-12-re nyertek a házigazdák. A második és a harmadik játékrész ugyan szorosabbra sikeredett, de egyszer sem forgott veszélyben a győzelem. Vasárnap újabb mérkőzés vár Bán Éváékra, délután négy órakor a fővárosi Palota-Böllhoff gárdáját látják vendégül a Sugár úton.