Magyar Péter még csukott szemmel is túllőtt az Orbán-kormány gazdasági előrejelzésein

Egy kis vásári mókázásra adta a fejét a TISZA párt vezére.

Meglepő posztot tett közzé a Facebook-oldalán Magyar Péter. A fotókon egy légpuskával pózol a céllövöldében, ahol csukott szemmel adott le tíz lövést a hurkapálcák nagy bánatára. A kis móka célja az volt, hogy sikerül-e kevesebb pálcát eltalálnia csukott szemmel, mint ahány helyes gazdasági előrejelzést tudott adni az Orbán-kormány gépezete.

A szabad sajtót egyre több támadás éri. Segítsd a hiteles újságírást helyben is!
Támogatom

A történet vége azonban spoileres lett, mert Magyar Péternek nem sikerült alulmúlnia Magyarország kormányát. A magyar gazdaság repülőrajtját nem volt nehéz felülmúlni, mert az sokkal inkább egy zuhanórepülés.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet