Csütörtökön már a télies arcát is megmutatta az időjárás. Amíg Szombathelyen eső formájában jött az égi áldás, addig Kőszegen már havas eső esett. A Kőszegi-hegységben pedig már havazott is. Az Időkép videójában 11 óra 10 pertől látható, ahogy eszkalálódik a helyzet és egészen 12 óra 20 percig esett. De ahogy jött, úgy el is tűnt a novemberi hóréteg.
A Börzsönyben viszont délután kezdődött egy kiadósabb havazás, ott hatalmas pelyhekben hullt a hó, és a hóréteg egyelőre tartósnak is tűnik. Ezt szintén az Időkép kamerája rögzítette. Nálunk pedig szavazhat, hogy várja-e már a havat.