Látogatási tilalom a sárvári kórházban

Calici vírus miatt van látogatási tilalom a sárvári kórházban. Múlt hét csütörtökön 15 betegnél jelentkezett hasmenés, ezért a kórház saját hatáskörben látogatási tilalmat és felvételi zárlatot rendelt el. Kovács Gyöngyi, az ÁNTSZ sárvári kistérségi főorvosa érdeklődésünkre elmondta: jelenleg már csak öt betegük van enyhe lefolyású hasmenéses tünettel. A gyors intézkedésnek köszönhetően a betegség nem terjedt tovább, és egyetlen betegnél igazolták a vizsgálatok a calici vírus jelenlétét. Hogy mikor oldják fel a látogatási tilalmat, azt egyelőre még nem lehet tudni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek