Kampány a kihűlés ellen

A szentgotthárdi önkormányzat is csatlakozott ahhoz az országos kampányhoz, melynek célja, hogy a szociálisan rászorulókat a téli hideg időben tüzelőanyaggal támogassa. A szociális intézményekkel közösen végzett felmérést követően Szentgotthárdon és környékén összesen 18 családon tudtak segíteni azzal, hogy mintegy 12 ezer Ft értékben tűzifát adtak a rászorulóknak. Az önkormányzat átmeneti segélykeretéből biztosította a szükséges tüzelőt, de ugyanebből a forrásból gyermekvédelmi támogatásban részesült egy olyan család is, ahol öt kiskorú gyermeket nevelnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek