Felújítják a sárvári buszpályaudvart

100 millió a sárvári buszpályaudvar felújítására. Közel 40 éve épült a fürdőváros épületegyüttese, azóta nem végeztek rajta rekonstrukciót. A mai projektindítón kiderült: a februárban kezdődő munkák során megújul a tetőszerkezet, modernizálják a fűtést és a hőszigetelést, kicserélik a nyílászárókat valamint elvégzik az épület akadálymenetesítését is. Az utasok akár már év végén birtokba vehetik az új és modern buszpályaudvart. Kulcsár László területfejlesztési szakreferens, azt is elmondta, hogy nem ez lesz az egyetlen nagyberuházás idén Sárváron.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek