A kedd este kezdődött havazás okozta, közel 40 települést érintő áramkimaradás nem okozott fennakadást az ivóvíz-szolgáltatásban – írja közleményében a Vasivíz Zrt. A térség 15 vízellátó rendszeréhez tartozó 40 települések közül csak Apátistvánfalva és Halogy magasabban fekvő területein volt egy-két órás, átmeneti vízhiány, illetve nyomáscsökkenés. A szolgáltató készenlétben lévő aggregátoraival tudta biztosítani a villamos berendezések működését. Az őrségi és a hegyháti településeken – az áramszolgáltatás helyreállításáig – jelenleg is aggregátorokkal működteti a folyamatos ivóvízellátást a vállalat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!