Múlt héten kedden kezdődött áramszünet Vas megyében, mára az érintett 29 településen már van vezetékes áram, egy szalafői majorban kell csak aggregátort használni. 3 napig volt áram nélkül több háztartás, így az üzletekben és magánszemélyeknél is keletkeztek károk, pl. a leolvadt hűtőszekrény miatt. A helyreállítási munkák alatt használt nagy tömegű lánctalpas gépek is okoztak kárt az utakon és a szántóföldeken. Jelenleg is tart a kárfelmérés, a Vas Megyei Védelmi Bizottság pedig holnap délelőtt ül össze, hogy összesítse a települések jegyzői által a károkról küldött jelentéseket – mondta el Kovács Ferenc megyei elnök.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!