Füzet újrahasznosított papírból és natúrceruza az Öko suliban. A szombathelyi Zrínyi iskola tavaly áprilisban nyerte el az Ökoiskola címet. Bár ezelőtt is nagy hangsúlyt kapott a tanulók környezettudatos nevelése, de innentől folyamatosan bővültek az iskolában az ehhez kapcsolódó tevékenységek. A gyerekek több környezetvédelmi vetélkedőn is részt vettek, újrahasznosítási kiállításon jártak, és élen járnak Szombathelyen a szárazelemgyűjtésben, az ehhez kapcsolódó versenyt évek óta a Zrínyi iskola nyeri meg. A gyerekeken keresztül megszólítják a családokat is, így az egészséges életmódra, és az energiatakarékos eszközök használatára buzdítják a szülőket is – hangsúlyozta Nagy Attila igazgató.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!