Bővítik a csatornahálózatot

Elkezdődött a Stromfeld lakóteleptől északra fekvő terület csatornahálózatának kiépítése. A beruházás összköltsége mintegy 100 millió forint lesz. Az engedélyek beszerzését követően a szakemberek ősszel láthattak neki az előkészítő munkálatoknak. Az elvezető rendszer kiépítését a város mellett a környékbeli vállalkozások finanszírozzák. A későbbiekben a Minerva lakótelep ingatlantulajdonosainak lehetősége lesz arra, hogy rácsatlakozzanak a csapadékvíz-elvezető rendszerre, valamint a Kőszegi út csapadékelvezetése is megoldható lesz, hiszen a rendszer belecsatlakozhat majd ebbe a hálózatba.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek