Az E.On üzletszabályzata szerint nem csak kártérítést, de ötezer forint kötbért is kellene fizetnie a nyugat-dunántúli áramkimaradás miatt; ha ezt nem teszi meg, a Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos Szövetsége bírósághoz fordul - közölte a szövetség az MTI-vel. Mint írták, az E.On "kezdetben a rosszul ültetett fákkal, nehezen járható utakkal, nem megfelelően karban tartott és kidőlt oszlopokkal indokolta azt, hogy a fogyasztóknak nem fizet". A FEOSZ hangsúlyozta: amennyiben az E.On nem tájékoztatja megfelelően a fogyasztókat és nem tesz eleget a jogszabályokban és az üzletszabályzatában vállalt kötelezettségeinek, a jövő héten bírósághoz fordul a fogyasztók jogainak érvényesítése érdekében.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!