Egységes iskola lehet Szentgotthárdon

Márciusra elkészülhet a Szentgotthárdi Oktatási Intézmény, mint az egységes iskola szakmai és gazdasági feltételrendszere. Az intézmény 12 évfolyamos oktatási rendszerben működne, így az ide jelentkező tanulóknak nem iskolát, csak osztályt kell választaniuk. A szakképző iskola, valamint a Magyarlak-Csörötneki általános iskola alkotná az új oktatási központot. A városi képviselő-testület mellett a kistérségi polgármesterek is megfontolandónak tartják a tervezett változásokat. A végleges döntést várhatóan márciusban születik meg, majd ezt követően már ez év szeptemberétől indulhatna az oktatás.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek