Csak az energiahivatal vizsgálata után bírálja el az E.ON a január végi nyugat-dunántúli áramkimaradás miatt beérkező kárigényeket. Az áramszolgáltató erről az érintett megyék helyi újságjaiban fizetett hirdetetésben tájékoztatta az embereket. A hirdetés emlékeztet: Vas, Zala és Somogy megye területén 130 településen alakult ki üzemzavar az elektromos vezetékekre tapadó nagy mennyiségű hó miatt, ami olyan többletsúlyt jelentett, hogy az oszlopok, vezetékek nem bírták el. Ennek következményeként 188 oszlop dőlt ki, és közel 200 vezeték szakadt le.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!