Veszprém megyében szünetel az áramszolgáltatás

Az éjszakai vihar miatt jelenleg 20 ezer háztartásban nincs áram. Az óránként 100 kilométeres szélben fák dőltek a vezetékekre. Várhatóan órákon belül elhárítják a problémát. Az E.On elnöke Patay László, azt ígéri, hogy nem lesz olyan hosszú áramkimaradás, mint két hete volt a Nyugat-Dunántúlon, mert a vezetéktartó oszlopok Veszprém megyében nem sérültek meg. A viharos szél és a hóátfúvások miatt fennakadásra kell számítani a vasúti közlekedésben is a Budapest-Szombathely és a Győr-Veszprém vonalon - tájékoztatott a MÁV sajtóügyeletese.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek