Tovább erősödik a válság

Még nem tetőzik a válság – mondta Kovács Vince, a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöke mai sajtótájékoztatóján. Az elnök hangsúlyozta: sürgősen lépéseket kell tenni a vasi vállalkozások megmentéséért. A kamara korábban azt javasolta a Vas megyei önkormányzatoknak, hogy csökkentsék a vállalkozások terheit. A szombathelyi önkormányzat elsőként vezette be, hogy azok a vállalkozások, amelyeknek adóalapja nem éri el a 2,5 millió forintot, mentesülnek az iparűzési adó befizetése alól. A megyeszékhelyen ez hatezer vállalkozást érint. A kamara szerint megoldást a munkaerő továbbképzése jelenthet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek