Kétszer kétnapos tréningen vesznek részt a kapitányságok vezetői és az osztályvezetők. Dr. Halmosi Zsolt a Vas megyei rendőr-főkapitányság vezetője a program megnyitóján elmondta: a rendőrség munkáját ma már sokkal kritikusabban figyelik az állampolgárok. A vezetőknek minden helyzetben ki kell állni a nyilvánosság elé, így nem mindegy, hogyan képviselik a rendőrséget. A tréning célja, hogy a résztvevőknek ne saját hibáikból kelljen megtanulniuk a helyes kommunikációt, hanem tapasztalt szakemberektől szerezzék meg a szükséges ismereteket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!