Spórolnia kell az MMIK-nak és a Képtárnak is

Kevesebb önkormányzati forrás, spórolni kell az MMIK-nak és a Képtárnak is. Az intézmény vezetői szerint emiatt elbocsátásokra is számítani kell idén. A megyei művelődési központban nem lesz kevesebb a program, és nem változik a nyitva tartás sem, de idén 15 millióval kevesebb jut a működésre, mint 2008-ban. Sikeres pályázatokban bízik Joós Tamás igazgató, az elmúlt évben is közel 50 millió forintot nyertek el. A Képtárnak is 10%-al kevesebb pénz jut idén, és bár itt sem lesz kevesebb rendezvény, de változik a nyitva tartás, és a hétfő mellett, lehetséges, hogy vasárnap is zárva tartanak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek