Az APEH-nak sikeres volt a múlt év

Sikeresnek ítélte a tavalyi évet az APEH Nyugat-dunántúli igazgatósága. A hivatal a régióban mintegy 390 milliárd forint bevételt könyvelhetett el. Ebből közel 21 milliárd behajtásból, további 210 millió forint pedig gépjárművek árverezéséből folyt be. Az igazgatóságon több mint 900 vagyonosodási vizsgálatot kezdtek, amiből 606-nál állapítottak meg adóhiányt. Kovács Mária főosztályvezető azt mondta, hogy bár eredményes évet zártak, arról, hogy az országosan kiosztott 17 milliárd forint jutalomból, az igazgatóság mennyit kapott nincs információja.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek