Tizenöt ápolót fogadna a Markusovszky Kórház a közmunkaprogramban. Az előzetes igényt már beadta a szociális és az egészségügyi tárca megkeresésére a Markusovszky Kórház. A projekt során közmunkásként alkalmaznának munkanélkülieket az intézményben. Molnár Erzsébet, a kórház ápolási igazgatója elmondta: örömmel megragadják a lehetőséget, mivel az intézmény több osztályán munkaerőhiány van. Ápolói, ápolási asszisztensi, adminisztrátori és fizikai kisegítői munkakörökre lehetett előzetes igényt bejelenteni. Egyelőre csak a szaktárcák igényfelmérése zajlik, a későbbiekben jelenik majd meg az ezzel kapcsolatos konkrét pályázat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!