A Dévai Gyermekotthonban élő magyar gyerekeknek vittek ajándékokat azok a szombathelyi középiskolások, akik az elmúlt héten egy táborba utaztak Erdélybe. A ruhákat, játékokat és könyveket a vasi megyeszékhely polgármesteri hivatalának dolgozói gyűjtötték össze. Mintegy 20 diák utazott az egy hetes sí táborba a Vajdahunyaddal évek óta meglévő testvérvárosi kapcsolatnak köszönhetően. Útközben találkoztak Csaba testvérrel és átadták a szombathelyeik adományát - tudtuk meg Kovács Frigyestől, az ifjúsági és sportiroda vezetőjétől. Hozzátette, nyáron majd Erdélyből jönnek hozzánk nyaralni gyerekek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!