A beruházások engedélyeztetése már folyamatban van. Sajtóhírek szerint mintegy 15 cég végez előkészületi munkákat későbbi beruházásra a Nyugat – Dunántúlon. A napokban Vönöckön adtak át egy szélerőművet. A vasi kistelepülésen több százmillió forintos beruházásból kevesebb, mint egy év alatt épült fel a szélkerék. Ez nem csak a helyieknek termel áramot, hanem a felesleget az E-ON elosztó központján keresztül átadja az országos energiahálózatnak. Az építtetők szerint a befektetés tíz év alatt megtérül.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!