Ivott a biciklis
Vasárnap délelőtt ittas kerékpárost állítottak elő Táplánszentkeresztről. A helybeli férfi a Táncsics utcában kerekezett, amikor előállították.
Kamionponyvákat vágtak fel
Vasárnap délutánra több kamion ponyváját is megrongálták ismeretlenek. A járművek Nádasd térségében parkoltak. 1-1-1 lett, magyar és cseh, valamint 4 lengyel kamion ponyváját vágták fel, de nem vittek el semmit. A rongálási kár kb. 100 ezer Ft.
Fát loptak
Vasárnap délután jelezték, hogy Vönöck térségében az erdőrészen egy teherautóra éppen fát rakodtak. A helyszínen három celldömölki lakost értek tetten, akik egy VW Transporter-be pakolták a fát. Kihallgatásuk után a két férfit és a nőt szabadon engedték.
Megrongálta a buszvárót
Vasárnap délután fedezték fel, hogy az egyik káldi buszváró két ablakát ismeretlen betörte. Az ügyben garázdaság miatt eljárás indult ismeretlen tettes ellen.
Evett, ivott, nem fizetett
Ma hajnalban az egyik vasvári bisztróból telefonáltak a rendőrségre, hogy egy vendég fogyasztás után nem akart fizetni. Italozott, cigarettázott, édességet is rendelt a bérbaltavári férfi, majd nem akarta kifizetni a 25.700 forintos számlát. Ellene büntető eljárás indult.