Csábító az ausztriai munka

Egyre többen érdeklődnek az osztrák munkalehetőségek iránt. A külföldi munkavállalással foglalkozó szakemberek azt állítják: a magyarok érdeklődése az osztrák munkalehetőségek iránt a hazai elbocsátások miatt élénkült meg. Az osztrákok idén 2700 főre emelték az ingázói keretszámot. A változás előnye, hogy a Vas, Zala és Győr-Moson-Sopron megyeiek fél évre kaphatnak munkavállalási engedélyt, amely továbbfoglalkoztatás esetén még 6 hónappal hosszabbítható és egy év után engedélymentességre jogosít.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek