Nem fellebezhetnek a hulladékégető ellen?

Valószínűleg nem fellebbezheti meg a heiligenkreuzi hulladékégető építési engedélyét Szentgotthárd önkormányzata és az Őrségi Nemzeti Park. A napokban ugyanis elkészült a burgenlandi építéshatóság által kiadott engedély magyar fordítása és az első értelmezés szerint az említett szervezeteket nem ismerték el ügyfélnek az engedélyezési eljárásban, tehát nem fellebbezhetnek. Az engedély ugyanakkor nem említi a több ezer szentgotthárdi lakost, akik szintén bejelentkeztek ügyfélként. Viniczay Tibor, Szentgotthárd polgármestere szerint ezért ők még fellebbezhetnek. A dokumentumokat március 20-ig lehet benyújtani a Bécsi Környezetvédelmi Hatósághoz.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek